Oudbesturen

Het bestuur voor het verenigingsjaar 2019/2020 was als volgt samengesteld: 


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2017/2018 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Pauke Hoekstra
Secretaris:
Kenzo Dominicus
Penningmeester:
Evelien Stuut
Wedstrijdsecretaris:
Joep van Zuijlen
Technisch Commissaris:
Daphne Dams
PR Commissaris:
Marieke Marijnissen


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2016/2017 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Mijntje Jansen
Secretaris:
Demi Hoefnagels
Penningmeester:
Gijs van Run
Wedstrijdsecretaris:
Merijn Schiks
Technisch Commissaris:
Daan Janssen
PR Commissaris:
Merel van der Meijden


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2015/2016 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Marjanne Vos
Secretaris:
Christel Derks
Penningmeester:
Jelle Tuijt
Wedstrijdsecretaris:
Marlot de Witt
Technisch Commissaris:
Thomas Verzuu
PR Commissaris:
Anneloe van de Wijdeven


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2014/2015 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Sander van Steenderen de Kok
Secretaris:
Iris Gulinck
Penningmeester:
Elleke Bender
Wedstrijdsecretaris:
Angelique Zieltjens
Technisch Commissaris:
Stefanie Schulkes
PR Commissaris:
Sophie Brouwers


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2013/2014 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Teun Janssen
Secretaris:
Pauline van Oeyen
Penningmeester:
Jeroen Simons
Wedstrijdsecretaris:
Jikke Hofland
Technisch Commissaris:
Mark Jannink
PR Commissaris:
Renske van der Linden


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2012/2013 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Philip Groeneveld
Secretaris:
Lisanne Schiphorst
Penningmeester:
Marieke van Kleef
Wedstrijdsecretaris:
Jasper Schalk
Technisch Commissaris:
Kim Eskens
PR Commissaris:
Frans Lakerveld


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2011/2012 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Mike de Wildt
Secretaris:
Anne Hoefsloot
Penningmeester:
Carijn Franssen
Wedstrijdsecretaris:
Sofie Pijnenburg
Technisch Commissaris:
Kim Eskens


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2010/2011 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Mark Aarnink
Secretaris:
Michiel Ehrismann
Penningmeester:
Puck Koene
Wedstrijdsecretaris:
Victor Verhagen
Technisch Commissaris:
Thijs Spaargaren
PR Commissaris:
Bram Borst


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2009/2010 was als volgt samengesteld:

Voorzitter:
Fleur Beishuizen
Secretaris:
Floor Horvers
Penningmeester:
Ruben Francken
Wedstrijdsecretaris:
Judith de Ruiter
Technisch Commissaris:
Wouter van der Meulen
PR Commissaris:
Noortje Borst


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2008/2009 was als volgt samengesteld:

Voorzitter:
Brechje Noppen
Secretaris:
Leonie Brabers
Penningmeester:
Jolijn Waterkamp
Wedstrijdsecretaris:
Vincent Veldhuis
Technisch Commissaris:
Roderick Blömer
PR Commissaris:
Marjolein Hormes


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2007/2008 was als volgt samengesteld:

Voorzitter:
Tim Hollander
Secretaris:
Michelle Stumpel
Penningmeester:
Oscar Noatschk
Wedstrijdsecretaris:
Bob Rijvers
Technisch Commissaris:
Sanne Aarnink
PR Commissaris:
Maarten ter Keurst


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2006/2007 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Bart Hoorneman
Secretaris:
Eline van den Molengraft
Penningmeester:
Lodewijk Hox
Wedstrijdsecretaris:
Jeroen Hoppe
Technisch Commissaris:
Sarah Lateur
PR Commissaris:
Bas Trommelen


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2005/2006 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Martyn Schellekens
Secretaris:
Michelle Nispeling
Penningmeester:
Maarten Dirks
Wedstrijdsecretaris:
Jos Vonk
Technisch Commissaris:
Noortje Saes


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2004/2005 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Nikkie Stoffels
Secretaris:
Roel van der Vossen
Penningmeester:
Paula Dumoulin
Wedstrijdsecretaris:
Mark Lammers
Technisch Commissaris:
Karlijn Hoorens


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2003/2004 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Bart Vissers
Secretaris:
Marloes Dokman
Penningmeester:
Robbert-Jan Groen
Wedstrijdsecretaris:
Matthijs Bruns
Technisch Commissaris:
Juliette Bosvelt
Technisch Commissaris:
Pauline Vromans


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2002/2003 was als volgt samengesteld:


Voorzitter:
Jennifer Friskus
Secretaris:
Rimko Vlugt
Penningmeester:
Koen Donkers
Wedstrijdsecretaris:
Lenneke von Berg
Technisch Commissaris:
Marleen van Beekhoff - Roffel
Technisch Commissaris:
Annemieke van Fessem
Algemeen bestuurslid:
Maarten Koning


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2001/2002 was als volgt samengesteld:

Voorzitter:
Denise Boonman-Ligtvoet
Voorzitter:
Natasja van Asselt
Secretaris:
Suzanne Koelman
Penningmeester:
Andrea van Druten
Penningmeester:
Agnes van Lent
Wedstrijdsecretaris:
Rikkert van Bergen
Technisch Commissaris:
Bob Hoogendoorn


Het bestuur voor het verenigingsjaar 2000/2001 was als volgt samengesteld:

Voorzitter:
Iris Meihuizen
Secretaris:
Stefanie van Looij
Penningmeester:
Ellis Dodemond
Wedstrijdsecretaris:
Rhonda Smits
Technisch Commissaris:
Denise Boonman-Ligtvoet


Het bestuur voor het verenigingsjaar 1999/2000 was als volgt samengesteld:

Voorzitter:
Loes van Bavel
Secretaris:
Rachele Combee
Penningmeester:
Olof Dieckhaus
Wedstrijdsecretaris:
Vanessa Hermans
Technisch Commissaris:
Monique Ligtvoet


Het bestuur voor het verenigingsjaar 1998/1999 was als volgt samengesteld:

Voorzitter:
Claudia van Doorn
Secretaris:
Susanne van Dijk
Penningmeester:
Dries van Boxtel
Wedstrijdsecretaris:
Frank van der Kruis
Technisch Commissaris:
Jan-Willem Kuijpers