Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jelle Oosterveld
Trainer Nanko Cornelissen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H6 Berkel-Enschot H5 13:00
Drunen H3 Shot H3 11:00
Udenhout H1 Push H8 11:00
Vlijmen H2 (O) Liberty H3 12:45
Were Di H8 Zwart-Wit H5 12:45
Zwart-Wit H8 Goirle H3 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Udenhout H1 19 44 14 2 3
2 Shot H3 19 37 12 1 6
3 Liberty H3 19 35 11 2 6
4 Push H8 19 34 11 1 7
5 Zwart-Wit H5 19 32 11 2 6
6 Were Di H8 19 29 9 2 8
7 Zwart-Wit H8 19 29 9 2 8
8 Goirle H3 19 25 8 1 10
9 Breda H6 19 22 7 1 11
10 Berkel-Enschot H5 19 19 5 4 10
11 Drunen H3 19 13 4 1 14
12 Vlijmen H2 19 9 2 3 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei MHCD H3 11:00 uit
2 jun MHC Udenhout H1 14:30 thuis
16 jun Were Di Tilburg H8 13:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Goirle H3 Berkel-Enschot H5 4-3
Liberty H3 Breda H6 4-1
Udenhout H1 Drunen H3 9-0
Push H8 Vlijmen H2 (O) 2-0
Shot H3 Were Di H8 5-1
Zwart-Wit H5 Zwart-Wit H8 6-4
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Vlijmen H2 (O) Shot H3 0-5
Zwart-Wit H8 Push H8 3-2
Breda H6 Zwart-Wit H5 4-3
Berkel-Enschot H5 Liberty H3 4-5
Drunen H3 Goirle H3 2-4
Were Di H8 Udenhout H1 4-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Liberty H3 Goirle H3 0-1
Were Di H8 Drunen H3 4-1
Shot H3 Zwart-Wit H8 5-3
Udenhout H1 Vlijmen H2 (O) 4-2
Zwart-Wit H5 Berkel-Enschot H5 7-4
Push H8 Breda H6 3-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Zwart-Wit H8 Udenhout H1 1-4
Drunen H3 Liberty H3 1-6
Vlijmen H2 (O) Were Di H8 3-1
Breda H6 Shot H3 7-2
Berkel-Enschot H5 Push H8 2-5
Goirle H3 Zwart-Wit H5 2-6
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Shot H3 Berkel-Enschot H5 3-2
Zwart-Wit H5 Liberty H3 7-2
Vlijmen H2 (O) Drunen H3 5-0
Push H8 Goirle H3 1-3
Were Di H8 Zwart-Wit H8 4-1
Udenhout H1 Breda H6 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Liberty H3 Push H8 1-4
Zwart-Wit H8 Vlijmen H2 (O) 4-2
Drunen H3 Zwart-Wit H5 1-4
Breda H6 Were Di H8 4-6
Goirle H3 Shot H3 1-0
Berkel-Enschot H5 Udenhout H1 0-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Were Di H8 Berkel-Enschot H5 3-1
Shot H3 Liberty H3 3-2
Push H8 Zwart-Wit H5 4-1
Zwart-Wit H8 Drunen H3 3-3
Vlijmen H2 (O) Breda H6 3-4
Udenhout H1 Goirle H3 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zwart-Wit H5 Shot H3 7-2
Berkel-Enschot H5 Vlijmen H2 (O) 2-2
Goirle H3 Were Di H8 1-0
Drunen H3 Push H8 0-3
Breda H6 Zwart-Wit H8 2-4
Liberty H3 Udenhout H1 6-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Udenhout H1 Zwart-Wit H5 3-2
Shot H3 Push H8 5-1
Zwart-Wit H8 Berkel-Enschot H5 6-5
Vlijmen H2 (O) Goirle H3 3-3
Were Di H8 Liberty H3 4-2
Breda H6 Drunen H3 6-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Push H8 Udenhout H1 3-1
Berkel-Enschot H5 Breda H6 6-7
Liberty H3 Vlijmen H2 (O) 3-1
Zwart-Wit H5 Were Di H8 2-2
Shot H3 Drunen H3 10-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Were Di H8 Push H8 3-4
Udenhout H1 Shot H3 1-0
Breda H6 Goirle H3 2-0
Zwart-Wit H8 Liberty H3 2-3
Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H5 2-5
Drunen H3 Berkel-Enschot H5 3-4
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Goirle H3 Zwart-Wit H8 5-6
ZONDAG 17 MAART 2019
Goirle H3 Drunen H3 5-3
Liberty H3 Berkel-Enschot H5 4-4
Zwart-Wit H5 Breda H6 4-4
Push H8 Zwart-Wit H8 4-1
Shot H3 Vlijmen H2 (O) 3-0
Udenhout H1 Were Di H8 5-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H5 8-2
Vlijmen H2 (O) Udenhout H1 2-4
Breda H6 Push H8 2-3
Goirle H3 Liberty H3 1-2
Drunen H3 Were Di H8 5-4
Zwart-Wit H8 Shot H3 6-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Were Di H8 Vlijmen H2 (O) 4-1
Liberty H3 Drunen H3 4-1
Zwart-Wit H5 Goirle H3 5-2
Push H8 Berkel-Enschot H5 4-4
Udenhout H1 Zwart-Wit H8 2-4
Shot H3 Breda H6 2-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Berkel-Enschot H5 Shot H3 1-5
Liberty H3 Zwart-Wit H5 5-3
Goirle H3 Push H8 0-3
Breda H6 Udenhout H1 1-3
Zwart-Wit H8 Were Di H8 3-5
Drunen H3 Vlijmen H2 (O) 2-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Shot H3 Goirle H3 5-2
Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H8 4-4
Zwart-Wit H5 Drunen H3 5-0
Push H8 Liberty H3 2-4
Udenhout H1 Berkel-Enschot H5 3-3
Were Di H8 Breda H6 5-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Breda H6 Vlijmen H2 (O) 4-2
Goirle H3 Udenhout H1 0-1
Zwart-Wit H5 Push H8 5-2
Drunen H3 Zwart-Wit H8 4-5
Liberty H3 Shot H3 1-1
Berkel-Enschot H5 Were Di H8 6-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Were Di H8 Goirle H3 2-1
Vlijmen H2 (O) Berkel-Enschot H5 2-5
Shot H3 Zwart-Wit H5 2-4
Push H8 Drunen H3 1-2
Zwart-Wit H8 Breda H6 5-3
Udenhout H1 Liberty H3 2-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Goirle H3 Vlijmen H2 (O) 4-2
Liberty H3 Were Di H8 6-0
Zwart-Wit H5 Udenhout H1 3-5
Drunen H3 Breda H6 3-1
Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H8 5-3
Push H8 Shot H3 1-2