Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nanko Cornelissen
Trainer Mark Jannink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch H4 Oranje-Rood H5 15:45
Etten-Leur H2 (O) Geel-Zwart H2 (O) 15:00
MEP H3 (O) Tilburg H5 12:45
Shot H2 (O) Den Bosch H3 11:00
Were Di H3 Berkel-Enschot H3 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Enschot H3 17 42 13 3 1
2 Tilburg H5 17 36 12 0 5
3 Den Bosch H4 17 35 11 2 4
4 Tilburg H4 18 35 11 2 5
5 Were Di H3 17 33 10 3 4
6 Den Bosch H3 17 27 8 3 6
7 Oranje-Rood H5 18 21 6 3 9
8 MEP H3 17 14 4 2 11
9 Shot H2 17 12 3 3 11
10 Geel-Zwart H2 17 11 3 2 12
11 Etten-Leur H2 18 4 2 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H3 11:00 thuis
2 jun Geel-Zwart H2 (O) 10:45 uit
16 jun HC Etten-Leur H2 14:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Shot H2 (O) Etten-Leur H2 (O) 0-4
Geel-Zwart H2 (O) MEP H3 (O) 1-0
Den Bosch H3 Were Di H3 1-2
Tilburg H5 Den Bosch H4 3-4
Berkel-Enschot H3 Tilburg H4 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Tilburg H4 Tilburg H5 2-0
Den Bosch H4 Den Bosch H3 1-2
Were Di H3 Geel-Zwart H2 (O) 4-1
MEP H3 (O) Shot H2 (O) 1-5
Etten-Leur H2 (O) Oranje-Rood H5 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
MEP H3 (O) Etten-Leur H2 (O) 2-1
Den Bosch H3 Tilburg H4 5-3
Geel-Zwart H2 (O) Den Bosch H4 2-1
Shot H2 (O) Were Di H3 3-3
Berkel-Enschot H3 Oranje-Rood H5 6-3
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H2 (O) Berkel-Enschot H3 2-5
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood H5 Tilburg H5 0-1
Tilburg H4 Geel-Zwart H2 (O) 2-1
Were Di H3 MEP H3 (O) 5-4
Den Bosch H4 Shot H2 (O) 2-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Den Bosch H3 Oranje-Rood H5 3-0
Shot H2 (O) Tilburg H4 2-4
Tilburg H5 Berkel-Enschot H3 4-3
MEP H3 (O) Den Bosch H4 2-3
DONDERDAG 11 OKTOBER 2018
Were Di H3 Etten-Leur H2 (O) 10-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Tilburg H4 MEP H3 (O) 4-2
Berkel-Enschot H3 Den Bosch H3 3-2
Etten-Leur H2 (O) Tilburg H5 0-6
Den Bosch H4 Were Di H3 4-1
Oranje-Rood H5 Geel-Zwart H2 (O) 2-1
DINSDAG 23 OKTOBER 2018
Shot H2 (O) Tilburg H5 1-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Den Bosch H3 Tilburg H5 4-3
Shot H2 (O) Oranje-Rood H5 1-4
Were Di H3 Tilburg H4 1-2
Geel-Zwart H2 (O) Berkel-Enschot H3 1-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Tilburg H5 Geel-Zwart H2 (O) 3-2
Tilburg H4 Den Bosch H4 0-1
Oranje-Rood H5 MEP H3 (O) 4-2
Etten-Leur H2 (O) Den Bosch H3 5-1
Berkel-Enschot H3 Shot H2 (O) 4-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
MEP H3 (O) Berkel-Enschot H3 1-6
Were Di H3 Oranje-Rood H5 3-2
Tilburg H4 Etten-Leur H2 (O) 4-4
Geel-Zwart H2 (O) Den Bosch H3 2-3
DONDERDAG 15 NOVEMBER 2018
Den Bosch H4 Etten-Leur H2 (O) 3-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Den Bosch H3 Shot H2 (O) 2-2
Oranje-Rood H5 Den Bosch H4 0-0
Tilburg H5 MEP H3 (O) 5-1
VRIJDAG 23 NOVEMBER 2018
Geel-Zwart H2 (O) Etten-Leur H2 (O) 4-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
MEP H3 (O) Den Bosch H3 2-2
Den Bosch H4 Berkel-Enschot H3 1-1
Shot H2 (O) Geel-Zwart H2 (O) 4-2
Tilburg H4 Oranje-Rood H5 2-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Berkel-Enschot H3 Were Di H3 5-5
ZONDAG 17 MAART 2019
Shot H2 (O) MEP H3 (O) 2-3
Oranje-Rood H5 Etten-Leur H2 (O) 2-1
Den Bosch H3 Den Bosch H4 4-3
Geel-Zwart H2 (O) Were Di H3 1-6
Tilburg H5 Tilburg H4 2-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Oranje-Rood H5 Berkel-Enschot H3 1-4
Tilburg H4 Den Bosch H3 1-1
Den Bosch H4 Geel-Zwart H2 (O) 6-1
Were Di H3 Shot H2 (O) 6-3
Etten-Leur H2 (O) MEP H3 (O) 1-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Tilburg H5 Oranje-Rood H5 2-1
Shot H2 (O) Den Bosch H4 3-2
Berkel-Enschot H3 Etten-Leur H2 (O) 5-0
Geel-Zwart H2 (O) Tilburg H4 1-2
MEP H3 (O) Were Di H3 4-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
Tilburg H4 Shot H2 (O) 3-0
Berkel-Enschot H3 Tilburg H5 4-1
Oranje-Rood H5 Den Bosch H3 5-1
Etten-Leur H2 (O) Were Di H3 0-5
Den Bosch H4 MEP H3 (O) 6-1
DONDERDAG 11 APRIL 2019
Were Di H3 Tilburg H5 2-4
ZONDAG 14 APRIL 2019
Were Di H3 Den Bosch H4 0-1
MEP H3 (O) Tilburg H4 1-2
Den Bosch H3 Berkel-Enschot H3 1-2
Tilburg H5 Etten-Leur H2 (O) 3-2
Geel-Zwart H2 (O) Oranje-Rood H5 2-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Berkel-Enschot H3 Geel-Zwart H2 (O) 6-0
Oranje-Rood H5 Shot H2 (O) 2-2
Tilburg H4 Were Di H3 1-6
Etten-Leur H2 (O) Den Bosch H4 1-3
DONDERDAG 9 MEI 2019
Tilburg H5 Den Bosch H3 2-0
VRIJDAG 10 MEI 2019
MEP H3 (O) Oranje-Rood H5 6-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Den Bosch H3 Etten-Leur H2 (O) 7-2
Den Bosch H4 Tilburg H4 3-2
Geel-Zwart H2 (O) Tilburg H5 2-3
Shot H2 (O) Berkel-Enschot H3 3-7
ZONDAG 19 MEI 2019
Etten-Leur H2 (O) Tilburg H4 2-3
Oranje-Rood H5 Were Di H3 0-7
Den Bosch H3 Geel-Zwart H2 (O) 3-1
Tilburg H5 Shot H2 (O) 2-1
Berkel-Enschot H3 MEP H3 (O) 4-1