Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Yuan de Adelhart Toorop
Aanvoerder Teuntje Beumer
Trainer Marjolein Boers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch D8 Shot D3
Goirle D4 Waalwijk D3
Liempde D1 DES D5
Rosmalen D4 Berkel-Enschot D4
Udenhout D1 Tilburg D8
Were Di D7 Den Bosch D11

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D8 6 15 5 0 1
2 Udenhout D1 6 13 4 1 1
3 Den Bosch D11 6 12 4 0 2
4 Liempde D1 6 10 3 1 2
5 DES D5 6 10 3 1 2
6 Goirle D4 6 10 3 1 2
7 Tilburg D8 6 10 3 1 2
8 Berkel-Enschot D4 6 10 3 1 2
9 Rosmalen D4 6 8 2 2 2
10 Shot D3 6 3 1 0 5
11 Were Di D7 6 1 0 1 5
12 Waalwijk D3 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D8 n.n.b uit
14 mrt MHC Udenhout D1 n.n.b thuis
21 mrt HC Waalwijk D3 n.n.b thuis
28 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D11 n.n.b uit
11 apr MHC DES D5 n.n.b thuis
18 apr Berkel Enschot D4 n.n.b uit
25 apr HC Tilburg D8 n.n.b thuis
16 mei Rosmalen D4 n.n.b uit
30 mei Liempde D1 n.n.b thuis
6 jun Were Di Tilburg D7 n.n.b uit
13 jun M.H.C. Goirle D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Tilburg D8 Udenhout D1 0-3
Berkel-Enschot D4 Rosmalen D4 3-1
DES D5 Liempde D1 2-1
Den Bosch D11 Were Di D7 5-3
Waalwijk D3 Goirle D4 0-3
Shot D3 Den Bosch D8 1-6
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D8 Waalwijk D3 8-0
Goirle D4 Den Bosch D11 3-4
Were Di D7 DES D5 0-5
Liempde D1 Berkel-Enschot D4 4-0
Rosmalen D4 Tilburg D8 2-1
Udenhout D1 Shot D3 6-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Rosmalen D4 Udenhout D1 1-1
Tilburg D8 Liempde D1 1-0
Berkel-Enschot D4 Were Di D7 4-3
DES D5 Goirle D4 3-4
Den Bosch D11 Den Bosch D8 2-3
Waalwijk D3 Shot D3 1-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Goirle D4 Berkel-Enschot D4 4-4
Were Di D7 Tilburg D8 0-0
Den Bosch D8 DES D5 3-1
Shot D3 Den Bosch D11 1-4
Liempde D1 Rosmalen D4 1-1
Udenhout D1 Waalwijk D3 10-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Berkel-Enschot D4 Den Bosch D8 1-7
Tilburg D8 Goirle D4 2-0
DES D5 Shot D3 4-3
Rosmalen D4 Were Di D7 10-0
Liempde D1 Udenhout D1 3-2
Den Bosch D11 Waalwijk D3 3-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Udenhout D1 Den Bosch D11 6-1
Goirle D4 Rosmalen D4 3-0
Waalwijk D3 DES D5 3-3
Shot D3 Berkel-Enschot D4 0-5
Den Bosch D8 Tilburg D8 1-2
Were Di D7 Liempde D1 3-5